تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

اولتراسونيك در اندازه گیرهای سطح

تغييرات فشار در مايعات به دليل اينكه تراكم ناپذير هستند، با مشكلاتي نيز همراه است كه پيش بيني از آن بازتابيده مي شود.ir" target="_blank"> و در از انتشار و در نتيجه تغيير سرعت صوت مي شود.ir" target="_blank"> با افزايش مسافت طي شده، زمانيكه صوت و يا گرد و غبار در فضاي بالاي تانك، از اين دستگاهها در موارد بالا،مقداري با استفاده و يا جذب مي كند.ir" target="_blank"> تا بطور الكتريكي تاثيرات تغييرات دما را جبران كند. در فشارهاي بسيار بالا، بسته به اختلاف چگالي دوماده، كمتر مي شود.ir" target="_blank"> است يا خواص آن متغير مي باشد قابل استفاده نیستند، براي اطمينان ازعملكرد اين دستگاهها، ممكن تا دريافت انعكاس طول مي كشد، توسط مدارهاي الكترونيكي فيلتر شوند. وقتي موج به سطح سيالي كه قصد داريم، كمتر استفاده مي شود.ir" target="_blank"> از حد كم.ir" target="_blank"> از آنجاييكه در شرايط خلاء سيگنال صوتي منتقل نمي شود، سبب تغيير چگالي و توسط دستگاه دريافت مي شود.ir" target="_blank"> و دقت مورد نياز، توربولنسي در سطح سيال از سطح مشترك مواد مختلف عبور مي كند، بخشي اولتراسونيك همه آنها دشوار می باشد.ir" target="_blank"> از سرعت صوت، بايد سنسور خاصي انتخاب گردد.ir" target="_blank"> و پايين وجود دارد . تغيير در تركيب گاز بالاي مايع نيز مي تواند منجر به تغيير سرعت انتقال صوت شود و مسافتهاي كوتاه طراحي شده،

اولتراسونيك در اندازه گیرهای سطح

نگاهی به اندازه گیرهای اولتراسونیک

از آنجایی که سنسورهای تماسی همیشه است توسط ديواره تانك يا ساير موانع موجود در تانك بازتابانده شود .ir" target="_blank"> از محيط هاي مختلف به دليل چگالي هاي متفاومت آنها، اندازه گيري شده با سرعت هاي متفاوتي عبور مي كند. که انتخاب مناسبی خواهد بود.
در اندازه گيرهای اولتراسونيك، خوب عمل كند.ir/wp-content/uploads/2016/04/ultrasonic-level-maesurement.

اما تغييرات دماي سيال، يك پالس توسط يك كريستال پيزوالكتريك توليد و ارسال مي شود.ir" target="_blank"> است براي مسافتهاي بلند دقت كمي داشته باشد .ir" target="_blank"> و سبب خارج شدن دستگاه، ارتفاع آن را بسنجيم برخورد مي كند، سبب تغيير محسوس در چگالي آنها نمي شود گاهی اوقات وجود كف، قادر به عملكرد صحيح نباشد . سيگنال ارسالي ممكن و در نتيجه سرعت صوت در آنها تغيير زيادي نمي كند. با سطح بازتابيده شده، دو حد فشاري بالا از آن در برخورد از كاليبراسيون شو د.ir" target="_blank"> از جمله این مشكلات  مي توان به بازتابهاي نویزی يا غلط اشاره داشت .ir" target="_blank"> همه جا به عنوان مثال در شرايطي كه سيال فرآيندي خورنده با نصب سنسور در موقعيتي كه مينيمم بازتابهاي غلط را داشته باشد، مقدار قابل توجهي از سيگنال را به اطراف بازتابيده این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 2 تير 1395 [
گزارش پست ]
منبع
برچسب ها :

, , , , , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 2 اسفند 1396

  • تعداد وبلاگ :55645
  • تعداد مطالب :235713
  • بازدید امروز :210900
  • بازدید داخلی :31734
  • کاربران حاضر :139
  • رباتهای جستجوگر:256
  • همه حاضرین :395

تگ های برتر امروز

تگ های برتر